• Kategorie
  • Szukaj
  • SuperMoto Opony Motocyklowe Metzeler

Brak produktów do wyświetlenia

Wieloletnie doświadczenie i miłość do motocykli sprawiła, że marka Metzeler mimo upływu lat wciąż osiąga sukcesy zachwycając jakością produkowanych gum. Entuzjaści i zawodnicy poruszający się na jednośladach doskonale wiedzą z jakimi wyzwaniami mierzy się kierowca w czasie jazdy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów przygotowaliśmy SuperMoto opony motocyklowe Metzeler o satysfakcjonujących parametrach, które przekładają się na świetne osiągi, komfort i bezpieczeństwo. Marka produkuje ogumienie w oparciu o wysokiej jakości mieszanki i nowoczesne techniki, co sukcesywnie zwiększa przyczepność i utrzymanie pełnej kontroli na skręcie. SuperMoto to linia przeznaczona dla profesjonalistów, dlatego użyte zostały najbardziej zaawansowane mieszanki i profile wyścigowe.

Z jakich mieszanek zostały wykonane SuperMoto opony motocyklowe Metzeler?

Zarówno opony motocyklowe wyścigowe, jak i sportowe muszą dać kierowcy poczucie stabilności i bezpieczeństwa w nawet najbardziej nieprzewidywalnych sytuacjach. To właśnie z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych czynników zostały zaprojektowane SuperMoto opony motocyklowe Metzeler. Profesjonalne ogumienie stworzone do zawodów NHS gwarantują perfekcyjne prowadzenie na prostym odcinku i na zakrętach bez względu na warunki atmosferyczne. Producent zastosował specjalne wypełnienie o niskiej porowatości. Mieszanka krzemionkowa umożliwia szybkie rozgrzanie i jednocześnie samoczynne oczyszczanie poza utwardzoną nawierzchnią, dzięki czemu przednie opony sprawdzają się doskonale na trasie drogowej i torowej. Z kolei na tylne gumy z uwagi na utrzymanie komfortu prowadzenia w czasie driftingu wykorzystano różne mieszanki. Działanie to przekłada się na zwiększoną stabilność termiczną.

Poślizg kontrolowany - SuperMoto opony motocyklowe Metzeler

Dynamiczna jazda wymaga kontroli w szczególności na każdym etapie skrętu. SuperMoto opony motocyklowe Metzeler, to ogumienie stworzone z myślą o wymagających użytkownikach. Aby maksymalnie zwiększyć komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy zastosowano między innymi szeroki profil i stalowe opasanie, co przekłada się na efektywne hamowanie i łatwe wejście w kontrolowany poślizg. Działanie to nie byłoby możliwe gdyby nie zastosowana mieszanka ogumienia. Przemyślany każdy etap produkcji przekłada się na maksymalną satysfakcję i bezpieczeństwo nawet w skrajnych sytuacjach. Kluczowy jest każdy, nawet najmniejszy detal, który finalnie prowadzi do ugięcia ścian bocznych opony tylnej, co powoduje rozszerzenie strefy kontaktu z nawierzchnią. Właśnie dlatego motocyklista, kończąc poślizg ma zapewnioną trakcję i przyczepność jakiej potrzebuje. Wybór opon motocyklowych na tor dostępnych w naszej ofercie pozwoli na zwiększenie osiągów bez ryzyka utraty kontroli nad pojazdem.

Dlaczego warto postawić na SuperMoto opony motocyklowe Metzeler?

W naszej ofercie przygotowaliśmy opony SuperMoto kilku renomowanych producentów. Dlaczego to właśnie te produkcji Metzeler są warte uwagi? Powodem doskonałych parametrów jest precyzyjnie dostosowana specyfikacja przedniej i tylnej opony. Zdecydowanie najbardziej zaawansowane mieszanki i profile wyścigowe w portfolio niemieckiego producenta Metzeler dają znaczną przewagę w czasie jazdy na prostych drogach, jak i zakrętach. Proces ten pozwala na komfortowe użytkowanie na gładkim i szorstkim asfalcie uwzględniając wymagające warunki pogodowe. Seria SuperMoto Metzeler, to opony motocyklowe, które poprawiają jakość jazdy. Gwarantują całkowicie naturalne prowadzenie i precyzję utrzymania jej kierunku. Wykorzystanie stalowego i radialnego opasania 0° w połączeniu z lekkim karkasem ekstremalnie stabilizują jazdę, co jest wyczuwalne dla każdego miłośnika szukającego opon podporządkowanym wymaganiom SuperMoto.

Stabilne i bezpieczne SuperMoto opony motocyklowe Metzeler

Stabilneopony motocyklowe Metzeler z serii SuperMoto równomiernie rozprowadzają siły w strefie kontaktu, dzięki czemu są bezpieczne nawet w wymagających warunkach jazdy. Zarówno przednie, jak i tylne ogumienie różni się między sobą, dlatego rekomendujemy wybór kompletu, który pozwoli na uzyskanie w pełni satysfakcjonującego efektu. Producent deklaruje wykonanie opon tylnych w technologii zmiennego promienia krzywizny. Z kolei przednie wykorzystują zwiększoną średnicę środkowej części. Konsekwencją zaawansowanych technologicznie rozwiązań jest doskonałe prowadzenie, stabilność i precyzja utrzymania kierunku jazdy nawet na ostrych zakrętach. Nie bez znaczenia pozostaje efektywne hamowanie i wysokie właściwości amortyzacyjne jednocześnie pozwalając uniknąć drgań koła w dużym nachyleniu. Odpowiednio dostosowany do dynamiki i warunków jazdy ogumienie, to jeszcze większa przyjemność prowadzenia jednośladu, a także gwarancja doskonałych parametrów jezdnych. Opony SuperMoto skutecznie odciążają sprzęt w czasie wymagających driftów na torze.

EXPRESOWA

WYSYŁKA

DARMOWA WYSYŁKA

OD 500ZŁ

14 DNI NA WYMIANĘ

LUB ZWROT

DARMOWA WYSYŁKA

OD 500ZŁ

14 DNI NA WYMIANĘ

LUB ZWROT

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny