• Marki opon motocyklowych


Marki opon motocyklowych
w naszym sklepie pochodzą jedynie od doświadczonych producentów z doskonałymi rekomendacjami od klientów. Wybierając nasze produkty, masz pewność, że otrzymasz nie tylko ogumienie zapewniające możliwie najlepsze osiągi na drogach, ale przede wszystkim opony, które zagwarantują Ci wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce możesz łatwo uruchomić wyświetlanie jedynie produktów takich marek, które Cię interesują. W ofercie posiadamy opony od Bridgestone, Continental, Dunlop, Heidenau, Metzeler, Michelin, Mitas, Motoz oraz Pirelli.

Opony motocyklowe – marki najpopularniejsze

W naszej ofercie oczywiście nie mogło zabraknąć marki Bridgestone – to największy na świecie producent opon i szeroko pojętych wyrobów z gumy. Firma pochodzi z Japonii i funkcjonuje od 1931 roku, co pozwoliło na stworzenie doskonałej infrastruktury oraz zdobycie potężnych zasobów doświadczenia. Producent Continental ma jeszcze dłuższą historię, która sięga ona aż 1871 roku, kiedy to w Hanowerze została powołana niemiecka spółka akcyjna. Dzisiaj firma produkuje ogumienie do samochodów ciężarowych, autobusów, pojazdów rolniczych, aut osobowych oraz oczywiście opony motocyklowe. Continental wytwarza i sprzedaje opony także pod markami takimi jak General Tire, Semperit, Barum oraz Matador.

Marki opon najwyższej klasy

Dunlop to kolejna marka, która swoimi produktami prezentuje najwyższą jakość. Nazwa pochodzi od nazwiska Johna Boyda Dunlopa. Heidenau to producent, który pochodzi z Niemiec (z miasta Heidenau), ma swoje początki w latach czterdziestych, a dzisiaj sprzedaje swoje produkty na całym świecie. Metzeler pochodzi z tego samego kraju, ale swoje początki ma już w 1863 roku, kiedy wytwarzał różnego rodzaju gumowe produkty – ostatecznie w 1979 firma skupiła się jedynie na produkcji wysokiej jakości opon motocyklowych. Michelin to znany kierowcom samochodowym producent francuskiego pochodzenia. To największy w Europie producent opon, który zasłynął przede wszystkim z wysokiej jakości ogumienia, ale również z bardzo praktycznych wydawanych przez siebie map oraz przewodników dla zmotoryzowanych podróżników.

Producenci opon motocyklowych najwyższej jakości

Wszystkie marki opon, które proponujemy naszym klientom, cieszą się znakomitą opinią zarówno wśród użytkowników, jak i mechaników oraz specjalistów. Oprócz wymienionych i opisanych wyżej producentów, znajdziesz u nas również produkty Mitas. To kolejna europejska marka należąca do grupy Trelleborg – specjalizuje się w produkcji opon wszelakiego rodzaju, od ogumienia do maszyn przemysłowych, budowlanych i rolniczych po opony rowerowe i motocyklowe. Natomiast Motoz to jedyna marka na naszej stronie, która pochodzi z Australii – działa już od 40 lat, posiada własne patenty oraz segment przeznaczony do jazdy off-roadowej oraz duży wybór opon Enduro i Motocross. Pirelli pochodzi z Włoch i działa od 1872 roku, a jej nazwa znana jest na całym świecie i  powszechnie kojarzona ze sportem.

Marki opon motocyklowych – sklep internetowy Skyseba

Na naszej stronie dostępne są jedynie te najbardziej doceniane przez użytkowników i specjalistów marki opon motocyklowych, a cena za poszczególne produkty jest wyjątkowo atrakcyjna. Oprócz znakomitego ogumienia w sklepie Skyseba oferujemy dętki, łańcuchy napędowe, różnego rodzaju zębatki, zestawy napędowe, układy hamulcowe, sprzęgła, oleje, płyny, smary, filtry, a nawet fragmenty ubioru przeznaczone dla motocyklistów. Nasza firma powstała z prawdziwej pasji do jazdy na motorowych pojazdach dwukołowych, dlatego swoją pracę wykonujemy rzetelnie, z zapałem i wkładamy w nią serce, możesz być więc pewny najwyższej jakości obsługi, a w razie potrzeby liczyć na profesjonalną poradę.

  • Sklep zamknięty

AKTUALIZACJA SKLEPU