• Kategorie
  • Szukaj
  • Zębatki do motocykli -

Brak produktów do wyświetlenia

Każdy kierowca jednośladu chce, żeby jego motocykl poruszał się sprawnie i z minimalnym oporem. Dobrej jakości zębatki motocyklowe należą do elementów układu napędowego, który ma wpływ na jakość przenoszenia energii z silnika na koła. W tej grupie znajdują się akcesoria pochodzące od wiodących, światowych producentów. Zębatki wykonywane są ze specjalnie przygotowanych stopów metali, które zapewniają im sporą odporność na ścieranie i przeciążenia. Ponadto, wszystkie są precyzyjnie dopasowane do kształtu łańcuchów, jakie montowane są w motocyklach. Dzięki temu wpływają na ograniczenie oporów przy pracy, a także charakteryzują się długą żywotnością.

Zębatki motocyklowe - kiedy będą przydatne?

Wszystkie dostępne w tej grupie zębatki motocyklowe są produktami fabrycznie montowanymi w nowych pojazdach. Dotyczy to zarówno samoczyszczących, przednich zębatek, jak i tylnych, przenoszących napęd. Asortyment powinien Cię zainteresować w sytuacji, kiedy będziesz chciał zastąpić oryginalne elementy nowymi. Zwróć uwagę, czy dotychczasowe zębatki noszą już wyraźne ślady zużycia, a łańcuch porusza się po nich głośno lub ześlizguje się samoczynnie. Może to oznaczać, że wymiana w najbliższym czasie jest nieunikniona.

Sięgnij po zębatki motocyklowe ze sklepu Skyseba

W ofercie sklepu Skyseba znajdują się zębatki motocyklowe w wielu wariantach. Różnią się przede wszystkim budową, dlatego część z nich przeznaczona jest na przednie koło, a inne na tylne, przenoszące napęd. Ponadto, akcesoria różnią się ilością zębów na obwodzie, co należy dopasować do rodzaju konstrukcji i potrzeb motocykla. Wybierając produkty z naszej oferty, otrzymujesz zębatki w oryginalnych opakowaniach i zawierające wszelkie certyfikaty. Jednocześnie staramy się zapewnić Ci możliwie najniższą cenę, sprowadzając większe partie zębatek. Wysokie stany magazynowe pozwalają nam też na wysyłkę nawet 24 godziny po złożeniu zamówienia.

EXPRESOWA

WYSYŁKA

DARMOWA WYSYŁKA

OD 500ZŁ

14 DNI NA WYMIANĘ

LUB ZWROT

DARMOWA WYSYŁKA

OD 500ZŁ

14 DNI NA WYMIANĘ

LUB ZWROT

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny