• Kategorie
  • Szukaj
  • OPONY PILOT ROAD 6 TRAIL

Nowa gama opon MICHELIN Road 6 / Road 6 GT

Lepsza przyczepność na mokrej nawierzchni  i trwałość  w porównaniu do MICHELIN Road 5

 Poprawa osiągów możliwa była dzięki nowej konstrukcji bieżnika, postęp w zakresie surowców i zoptymalizowanej architektury opon.

Wykorzystując technologie opracowane przez inżynierów w centrach badawczo-rozwojowych Michelin, nowy Opona MICHELIN Road 6 zapewnia 15-procentową poprawę przyczepności na mokrej nawierzchni  i 10 procentowy wzrost żywotności opony  w porównaniu do poprzednika MICHELIN Road 5.  

Projekt bieżnika:

 Zoptymalizowany współczynnik porowatości wynoszący 14 procent (stosunek rowków do gumy), który zapewnia wysoki poziom przyczepności w mokrych i suchych warunkach. Ten stosunek nie zmienia się podczas pokonywania zakrętów, aby zapewnić stałą informację zwrotną.  Nowe kąty rowków i lamelek, z dłuższymi krawędziami do przecięcia wody i przyczepność do nawierzchni drogi.

Materiał: 

100-procentowy związek krzemionki z technologią MICHELIN Silica poprawia przyczepność w chłodniejszych warunkach oraz na wilgotnych i mokrych drogach, bez żadnych kompromis w zakresie żywotności opon.

Technologia:  

Technologia MICHELIN Radial X Evo - warstwy 90 stopni na koronie opona zapewnia szeroki ślad dając wysoki poziom przyczepności, zarówno na prostej  jaki w zakręcie.  W oponach zastosowano specjalny fałd, który zapewnia jeszcze większą elastyczność i większy komfort poprzez amortyzację odkształceń drogi, a przy dużych prędkościach opona pozostaje stabilna, dzięki czemu doskonale nadaje się do motocykli o dużej mocy.

Brak produktów do wyświetlenia
EXPRESOWA

WYSYŁKA

DARMOWA WYSYŁKA

OD 500ZŁ

14 DNI NA WYMIANĘ

LUB ZWROT

DARMOWA WYSYŁKA

OD 500ZŁ

14 DNI NA WYMIANĘ

LUB ZWROT