• Kategorie
  • Szukaj
  • Oleje, płyny i smary do motocykli

Brak produktów do wyświetlenia

Chcesz jeździć długo i zaoszczędzić na naprawach? Pamiętaj o podstawowej konserwacji pojazdu! Wyjątków od tej zasady nie ma. Jeśli zapomnisz, aby regularnie wymieniać oleje, płyny i smary do motocykli szybko pożałujesz tej decyzji, bo będzie ona bolesna dla Twojego portfela. I to wcale nie jest najbardziej pesymistyczna wersja obrotu wydarzeń. W najgorszym przypadku, lekceważenie zaleceń producenta doprowadzi do awarii wpływającej na bezpieczeństwo jazdy. Wybierz produkty oferowane przez SKYSEBA, aby cieszyć się maksymalnymi osiągami pojazdu. Zadbaliśmy o akcesoria sprawdzone przez specjalistów, których jakość potwierdziło tysiące motocyklistów. Zamówisz je w atrakcyjnej cenie.

Oleje oraz smary regulują tarcie

Oleje, płyny i smary do motocykli stosuje się w różnych układach. W największym oraz najbardziej ogólnym skrócie można powiedzieć, że ich głównym zadaniem pozostaje zmniejszenie poziomu tarcia między poszczególnymi elementami. Gdyby zabrakło tych preparatów, części szybciej uległyby uszkodzeniu, ponieważ w krótkim czasie dochodziłoby do ich eksploatacyjnego zużycia. Poza tym np. oleje do motocykli chronią silnik przed korozją oraz wpływają na uszczelnienie systemu, pomagając przy okazji nieco tłumić drgania. Ma to duże znaczenie w samochodach i jeszcze większe w przypadku jednośladów, gdyż motocykle mogą pochwalić się stosunkowo dużą mocą w zestawieniu z gabarytami i pojemnością.

Płyny i smary od najlepszych producentów

Lista wszystkich producentów płynów i smarów do motocykli jest długa. W naszym sklepie znajdziesz jednak ich bardzo mocno ograniczoną liczbę. Dlaczego? Zarówno w przypadku olejów, jak i pozostałych akcesoriów np. odzieży, układów hamulcowych lub zestawów napędowych postanowiliśmy sprzedawać wyłącznie produkty od najlepszych marek. W przypadku płynów oraz smarów do godnych polecenia firm zalicza się koncern MOTUL. Jego oleje polecane są przez mechaników, a w internecie bez problemu znajdziesz liczne, pozytywne opinie użytkowników. Poza tym jakość akcesoriów MOTUL prezentuje się atrakcyjne w zestawieniu z ich ceną. W SKYSEBA pomagamy zadbać nie tylko o maszyny, ale także własny portfel.

Akcesoria do podstawowych układów motocykla

W katalogu przygotowaliśmy kilkadziesiąt propozycji produktów o różnym przeznaczeniu i specyfikacji. Listę otwierają oleje do motocykli dostępne w wersji: mineralnej, półsyntetycznej lub syntetycznej. Rozmaita może być również klasa lepkości, poczynając od 5W-40, a na 80W-90 kończąc. Bez problemu znajdziesz modele o optymalnej gęstości lub pojemności. Oprócz olejów polecamy płyny hamulcowe do motocykli na bazie poliglikolu. Nadają się do układów pojazdów rajdowych i wyścigowych. Godne uwagi są dodatkowo przyczepne smary do łańcuchów, które dobrze chronią ogniwa przed wodą i rdzą. Ofertę uzupełniają wysokiej jakości koncentraty do chłodnic oraz oleje przekładniowe.

Wybór odpowiedniego rodzaju ma kluczowe znaczenie!

Jak już wspomnieliśmy na rynku, a tym samym w naszym katalogu, dostępne są oleje, płyny i smary do motocykli o różnych właściwościach. Kupując produkty do własnego pojazdu, warto dokładnie pochylić się nad wyborem tego odpowiedniego. Zła decyzja na tym polu może doprowadzić do kosztownej awarii. Jeśli nie jesteś ekspertem, najlepiej trzymać się wskazań producenta. Zalecenia konstruktorów stanowią bezpiecznie rozwiązanie, co pozwala uniknąć zbędnych problemów. Jeśli mimo oznaczeń wciąż masz wątpliwości, skontaktuj się z nami. Eksperci SKYSEBA doradzą w zakupie oraz pomogą sfinalizować transakcję. Mamy duże doświadczenie oraz doskonale znamy dostępne w sklepie produkty.

Jak często wymieniać oleje, płyny i smary?

Wystarczy wejść na dowolne forum, aby przekonać się, że spory o optymalną częstotliwość wymiany olejów, płynów i smarów do motocykli rozgrzewają ekspertów oraz fanów jednośladów. Jeśli brak Ci wiedzy w tym zakresie, dobrym pomysłem będzie zaufanie opinii polecanych specjalistów lub zastosowanie się do zaleceń wskazywanych przez producentów. Każdy koncern podaje informacje o prawidłowej systematyczności na polu konserwacji poszczególnych układów. Czasem decydującym czynnikiem będzie czas eksploatacji, a w innym przypadku liczba przejechanych kilometrów. Podsumowując, w przypadku olejów i smarów nie warto generalizować, nawet gdy chodzi o motocykle sygnowane logiem jednego koncernu.

EXPRESOWA

WYSYŁKA

DARMOWA WYSYŁKA

OD 500ZŁ

14 DNI NA WYMIANĘ

LUB ZWROT

DARMOWA WYSYŁKA

OD 500ZŁ

14 DNI NA WYMIANĘ

LUB ZWROT

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny