• Kategorie
  • Szukaj
  • OPONY Pirelli Diablo Rosso IV Corsa

 

Diablo Rosso IV Corsa najnowszy produkt od Pirelli to rozwiązanie dla wszystkich pasjonatów, którzy dążą do optymalnej konfiguracji swojego sprzętu. Jego główną zaletą jest przede wszystkim większa przyczepność na suchej nawierzchni. Efekt ten udało się uzyskać dzięki gładkiej konstrukcji bieżnika i innowacyjnym mieszankom, które zwiększyły przyczepność mechaniczną.

Poza tym poprawiono osnowę, dzięki czemu opona lepiej przylega do asfaltu. To z kolei przekłada się na większe poczucie kontroli nad motocyklem. Odpowiedni dobór mieszanek sprawia, że guma ma wysoką odporność na naprężenia, co z kolei zapewnia równowagę termiczną. Charakterystyczny jest też bieżnik w kształcie błyskawicy.

Diablo Rosso IV Corsa należy do gamy opon Pirelli o wysokich osiągach i jest prezentowana jako bardziej zacięta wersja Diablo Rosso IV.

Opony te pozwalają zachować równowagę między sportowymi wynikami na torze a doskonałymi osiągami na drodze. Corsa zapewnia doskonałą przyczepność przy maksymalnych kątach złożenia, z uwzględnieniem zachowania na mokrej nawierzchni czy poziomu zużycia opony.

Diablo Rosso IV Corsa reprezentuje najbardziej zaawansowany technologicznie model opon, które zapewniają sportowe osiągi i posiadają homologację do użytku drogowego.

EXPRESOWA

WYSYŁKA

DARMOWA WYSYŁKA

OD 500ZŁ

14 DNI NA WYMIANĘ

LUB ZWROT

DARMOWA WYSYŁKA

OD 500ZŁ

14 DNI NA WYMIANĘ

LUB ZWROT